R E K L A M A

+ +1 - Hangeland: "Widzę w Solskjærze trenera na lata"

Wypowiedzi przedmeczowe marsalis @21.02.2019 | Przeczytano 2223 razy

Hangeland: "Widzę w Solskjærze trenera na lata"

Były norweski obrońca, który zaliczył ponad 200 występów w Premier League jest pod wrażeniem pracy, którą wykonał jego rodak, Ole Gunnar Solskjær w Manchesterze United. 

Zdarzyło mu się potknięcie przeciwko Paris Saint-Germain, topowej drużynie. Jednak wszystko oprócz tego spotkania w wykonaniu Ole było prawie perfekcyjne. 

- powiedział Hangeland

Nie jestem zaskoczony stylem w jakim komunikuje się z mediami i zawodnikami, to zawsze był niesamowicie pozytywny i inteligentny człowiek. Jednak presja z jaką musisz się mierzyć będąc managerem Manchesteru United jest niesamowita, myślę że Ole wszystkim zaimponował, nawet sobie samemu. 

Brede Hangeland podzielił się także swoimi przemyśleniami o nadchodzącym hitowym starciu Manchesteru United z Liverpoolem.

Trzeba przede wszystkim zneutralizować atakujące trio Liverpoolu, ale myślę że ważne będzie dokonanie tego czwórką obrońców, a nie tak jak to było w przypadku Mourinho, aż sześcioma zawodnikami. Kluczem sukcesu Solskjæra było sprawienie, że atak United znowu jest groźny, szczególnie w bocznych sektorach boiska. 

O potencjalnej nieobecności Anthony'ego Martiala i Jessego Lingarda:

Oczywiście występ Martiala i Lingarda może być kluczowy. Utrzymanie w ryzach obrony i stwarzanie zagrożenia z przodu. Tak właśnie wygrywała drużyna Ole do tej pory. 

Myślę, że jeśli zarząd Manchesteru United miałby podjąć decyzję o zatrudnieniu Ole na stałe to powierzyłby mu tę funkcję. 

Sposób w jaki w tej chwili zarządza drużyną sprawia, że widzę go jako managera na długi czas. Teraz przed nim kilka naprawdę kluczowych spotkań, zaczynając już w tę niedzielę. 


Źródło: Sky Sports

Tagi: Brede Hangeland, Kontuzje, Liverpool, Ole Gunnar Solskjær, Premier League, Wypowiedzi przedmeczowe

Komentarze (1)

Poziom: 1
dodano: 06.04.2020, 11:47, #1 Zwiń/Pokaż komentarz VictorGGMU

Komentarze (1)