R E K L A M A

+ +1 - Solskjær: "Nie możemy skończyć jak Liverpool"

Wypowiedzi przedmeczowe marsalis @24.02.2019 | Przeczytano 3883 razy

Solskjær: "Nie możemy skończyć jak Liverpool"
Źródło: Sky Sports

Ole Gunnar Solskjær przestrzegł Manchester United, że nie może, podobnie jak Liverpool, pozwolić sobie na lata bez triumfu w Premier League.

W Norwegii znam sporo fanów Liverpoolu, co sezon mówią "To będzie nasz rok", ten optymizm trwa do listopada, a potem stwierdzają "Następny rok będzie nasz". 

- żartował Ole. 

Manchester United nie wygrał w Premier League od 2013 roku, ostatniego pod wodzą Sir Alexa Fergusona. Najwyższe miejsce przypadło na zeszły sezon, gdy pod wodzą José Mourinho Czerwone Diabły finiszowały na drugiej lokacie, ze sporą jednak stratą do Manchesteru City. 

Liverpool jednak zmaga się z brakiem trofeum od 1990 roku. Solskjær twierdzi, że presja spowodowana 29 latami oczekiwania z pewnością ciąży na piłkarzach "The Reds". 

Oczywiście odczuwają tę presję. Wszyscy kibice i piłkarze. 

My też nie wygraliśmy ligi od kilku lat, chcemy wrócić do tej rywalizacji. Nie możemy sobie pozwolić na bycie zadowolonym z ulokowania się w czołowej czwórce ligi. 

Jeśli wyznaczasz sobie zbyt niskie cele i je osiągasz to jest to dużo groźniejsze niż mierzenie wysoko i nie podołanie wyzwaniu. 

W Anglii jest niezwykle ciężko wygrać zmagania ligowe, to prawdopodobnie najtrudniejsza liga do wygrania. Właściwie tylko 5-6 drużyn liczy się w tym wyścigu, Leicester wygrało ale to był cud. Wcześniej udało się to Blackburn, podobna sytuacja. 

Teraz Liverpool jest na czele w tym wyścigu, to na pewno ekscytujące dla wszystkich związanych z tym klubem. Jednak to nie nasze zmartwienie, my skupiamy się wyłącznie na sobie. 


Źródło: Sky Sports

Tagi: José Mourinho, Liverpool, Ole Gunnar Solskjær, Premier League

Komentarze (1)

Poziom: 1
dodano: 07.02.2020, 15:11, #1 Zwiń/Pokaż komentarz VictorGGMU
Spokojnie, może nie za 30, ale za 10 lat uda się coś wygrać.

Komentarze (1)