R E K L A M A

+ 0 - De Gea: "To największy mecz w Anglii"

Wypowiedzi przedmeczowe marsalis @24.02.2019 | Przeczytano 2717 razy

De Gea: "To największy mecz w Anglii"
Źródło: Sky Sports

David de Gea wierzy, że rywalizacja pomiędzy Manchesterem United i Liverpoolem to najważniejsze spotkanie w kalendarzu angielskich rozgrywek. 

Hiszpański bramkarz, który poczuł w swojej karierze chociażby smak rywalizacji w derbach Madrytu, uważa że nic nie równa się z meczem Czerwonych Diabłów i "The Reds". 

To największe święto w Anglii. To bardzo szczególny mecz dla fanów, kibiców, klubów, a kiedy gramy na Old Trafford to dodatkowa motywacja. To po prostu niesamowicie ważne spotkanie. 

Chcemy cieszyć się tym meczem, a co najważniejsze, zrobimy wszystko, żeby wygrać. 

Kiedy grałem jeszcze w Hiszpanii często słyszałem o rywalizacji pomiędzy Manchesterem United i Liverpoolem. Mierzą się dwa wielkie kluby, to widowisko, którym można się delektować. 

De Gea będzie starał się powstrzymać Mohameda Salaha przed zdobyciem kolejnych bramek w tej kampanii Premier League. Bramkarz United wie jednak, że nie tylko Egipcjanin stanowi zagrożenie. 

Nie skupiamy się na jednym piłkarzu. Liverpool ma dobry zespół wypełniony zawodnikami o indywidualnych umiejętnościach. Przygotowujemy się do tego jak do każdego innego meczu, mając jednak na względzie, że mierzymy się z bardzo mocnym rywalem, naszpikowanym gwiazdami. 


Źródło: Sky Sports

Tagi: David de Gea, Derby, Liverpool, Mohamed Salah, Premier League, Wypowiedzi przedmeczowe

Komentarze (2)

Poziom: 1
dodano: 12.05.2020, 14:19, #2 Zwiń/Pokaż komentarz VictorGGMU
Już w czerwcu Livepool mistrzem. Cóż, fajnie było przez tych 30 lat :(
Poziom: 1
dodano: 03.02.2020, 10:31, #1 Zwiń/Pokaż komentarz VictorGGMU
Taki duet obrońców zapewniłby nam na pewno wyższe miejsce w tabeli
https://www.meczy(...)135884-n

Komentarze (2)