R E K L A M A

+ +3 - Mata: "Tulasy wracają"

Publicystyka Consigliere1 @15.08.2017 | Przeczytano 2199 razy

Mata: "Tulasy wracają"
Źródło: juanmata8.com

Juan Mata powraca ze swoim blogiem wraz z nowym sezonem. W swoim nowym wpisie Hiszpan opisał swoje wrażenia po meczu z West Hamem United.

Cześć wszystkim,

wróciłem, wszyscy wróciliśmy. :-) Czas też wrócić do bloga po kilkutygodniowej przerwie. Teraz w niedzielne wieczory będę siedział przy komputerze, aby opowiedzieć Wam jak mi minął tydzień. Robię już to od pięciu lat i daje mi to satysfakcję z dwóch powodów. Jest to spokojny czas w tygodniu, gdzie mogę przemyśleć wiele spraw. Wiem też, że czekacie na moje wpisy, wnioskuję to po otrzymywanych od Was wiadomościach z mediów społecznościowych.

Zdajemy sobie sprawę, gdy pracujemy w sezonie przygotowawczym, że będziemy musieli być przygotowani na mecze o stawkę. Nie mogliśmy się już doczekać startu Premier League. Pierwszy mecz zagraliśmy u siebie, przed własną publicznością i nie mogliśmy sobie wymarzyć lepszego początku sezonu. Drużyna pracowała harmonijnie, mieliśmy kilka okresów świetnej gry i oddawaliśmy niezłe strzały. Osobiście, cieszyłem się grą. Myślę, że moi koledzy mieli takie samo odczucie. Nemanja [Matić] oraz Romelu [Lukaku] zaliczyli swoje debiuty na Old Trafford i jestem przekonany, że mają dobre wspomnienia. Tak samo jak ja z meczu z Cardiff City parę lat temu.

Rozkoszowaliśmy się tą grą. Potrzebowaliśmy takiego meczu po porażce w Skopje, gdzie nie udało nam się sięgnąć po pierwsze trofeum w sezonie. Wielką radość sprawił mi widok zadowolonych kibiców po meczu, czy wasze reakcje w mediach społecznościowych. Wierzę, że jeszcze wiele takich spotkań jak to z West Hamem, najlepiej, żeby było ich 37. :-) Oczywiście wiemy, że nie będzie to łatwe zadanie, bo to najtrudniejsza liga na świecie, w której każdy mecz jest trudnym sprawdzianem. To są nasze pierwsze trzy punkty, które największe znaczenie będą mieć na koniec sezonu.

Miłego tygodnia. Tulasy,

Juan


Źródło: juanmata8.com

Tagi: Felietony, Forma, Juan Mata, Premier League, West Ham United, Zwycięstwo

Komentarze - bądź pierwszy