R E K L A M A

+ +1 - Mata przygotowany na ciężki wrzesień

Publicystyka Cezary Kawecki @04.09.2017 | Przeczytano 1816 razy

Dotyczy: Juan Mata

Mata przygotowany na ciężki wrzesień
Źródło: manutd.com

Jak w każdy poniedziałek, Juan Mata napisał na swoim blogu notkę, która odnosiła się do ciężkiego dla Manchesteru United miesiąca września.

Cześć wszystkim,

Dziś piszę z Asturii, mojego domu w północnej Hiszpanii, gdzie spędziłem relaksujący weekend z przyjaciółmi i rodziną. Zawsze dobrze jest wyłączyć się na kilka dni i bycie z moimi ludźmi jest na to najlepszym sposobem. Poza tym jest to dobra chwila, aby zdobyć trochę siły przed tym miesiącem.

Wrzesień będzie dla nas bardzo wymagającym, czeka nas siedem meczów w zaledwie 22 dni. Mieliśmy dobry start w Premier League, a wyzwaniem będzie nie tylko utrzymanie tego samego poziomu, ale również taka gra w pozostałych rozgrywkach: Lidze Mistrzów i Carabao Cup. Jest to piłkarski maraton i musimy udowodnić, że mamy zespół pełen dobrych graczy, którzy są gotowi poświęcić swoje umiejętności w służbie drużynie.

Jak wiecie, przed końcem okienka transferowego pojawiły się liczne pogłoski. W naszym przypadku te dni były stosunkowo spokojne, ponieważ zespół został zamknięty wraz z powrotem Zlatana Ibrahimovicia. Chciałbym życzyć szczęścia Andreasowi Pereirze w Valencii, jest świetnym piłkarzem i mam nadzieję, że będzie miał dobry sezon i fani będą się z niego cieszyć.

W tym tygodniu czeka nas Premier League i skupimy się na naszej wizycie w Stoke City, zawsze trudnym terenie. Potem zaczniemy myśleć o wieczorach w Lidze Mistrzów, które w końcu zawitają na Old Trafford.

Teraz się odłączam. Mam nadzieję, że możemy rozciągnąć dobry początek sezonu na kolejne kilka meczów. Miłego tygodnia.

Uściski,

Juan.


Źródło: ManUtd.com

Tagi: Andreas Pereira, Ciekawostki, EFL Cup, Faza grupowa, Felietony, Juan Mata, Liga Mistrzów, Losowanie, Transfery, Wypożyczenia, Zlatan Ibrahimović

Komentarze - bądź pierwszy