R E K L A M A

+ 0 - Mata gotowy na Anfield

Publicystyka Cezary Kawecki @10.10.2017 | Przeczytano 2189 razy

Dotyczy: Juan Mata, Liverpool vs Manchester United [14.10.2017]

Mata gotowy na Anfield
Źródło: manutd.com

W cotygodniowej notce na swoim blogu, hiszpański pomocnik wspomniał o kolejnej ligowej potyczce, jaka czeka zawodników Manchesteru United.

Witam wszystkich. Tydzień bez rozgrywek klubowych wydaje się nieco zbyt długi, prawda? Mieliśmy przynajmniej kilka bardzo ciekawych meczów związanych z drużynami narodowymi i powoli poznajemy pełną listę zespołów, które będą uczestniczyć w Mundialu w przyszłym roku. Tak jest w przypadku chociażby Anglii i Hiszpanii. Obie drużyny dostały zasłużony paszport do Rosji 2018, co pokazały mniej więcej rok temu na Wembley ;-).

Oczywiście, musimy także pamiętać o naszym następnym meczu w Premier League na Anfield. Jest to bez wątpienia jedno z najważniejszych spotkań całego sezonu. Nie ma potrzeby mówić co ono dla nas i dla naszych fanów oznacza i mam nadzieję, że zagramy świetny mecz i wrócimy do Manchesteru z trzema punktami. Postaramy się poprawić nasze dobre wyniki od momentu rozpoczęcia sezonu. Mam nadzieję, że żaden z moich kolegów z zespołu nie będzie miał problemów fizycznych po swoich drugich meczach w narodowych barwach, tak jak to miało miejsce w przypadku Marouane'a Fellainiego, któremu życzę szybkiej regeneracji.

Tym kończę swoją wypowiedź, mam nadzieję, że to będzie świetny tydzień. Dziękuję za wszystkie Wasze wiadomości.

Uściski,

Juan


Źródło: manutd.com

Tagi: Eliminacje, Felietony, Juan Mata, Kontuzje, Liverpool, Marouane Fellaini, Mistrzostwa Świata, Premier League, Reprezentacje, Wypowiedzi przedmeczowe

Komentarze (1)

Poziom: 1
dodano: 11.10.2017, 19:06, #1 Zwiń/Pokaż komentarz Marecki90
Zwycięstwo nad Liverpoolem da nie tylko świetny tydzień ale i świetną końcówkę roku

Komentarze (1)