Kibice
Profil kibica govou
Ostatnia aktywność kibica
 • Vidal preferuje United?
  02.07.2014, 09:05

  [Aktualności] Vidal preferuje United?

  wielkifanMU napisał:

  "Zresztą ty nie napisałeś o minusach gry jednym napastnikiem,pewnie teraz udajesz że nie pamiętasz,albo faktycznie masz słabą pamięć tylko zareagowałeś stanowczo i nie chciałeś słyszeć o tym pomyśle"

  Wtedy sir Alex Ferguson był u mnie, głośno wyśmiał twój komentarz, chciał odpowiedzieć na twoje konformistyczne nudne wypociny, ja mu powiedziałem, że nie ma sensu robić sobie nowego konta na stronie, gdyż ja pożyczę mu swoje. Szkot zgodził się bez namysłu, podzielił się z tobą uwagami w tym temacie, a ty jak śmiałeś nie uszanować słów Fergiego?

  "Ale nie jesteś najlepszym komentatorem i nigdy nie będziesz i musisz wreszcie nauczyć się z tym żyć,jesteś jednym z wielu użytkowników i tak już zostanie,zabawny też nie jesteś."

  Oboje dobrze wiemy, że jestem, ty się z tym po prostu nie potrafisz pogodzić, bo mi zazdrościsz, nigdy nie będziesz tak wspaniałym komentatorem jak ja i to jest twój problem, który dodatkowo powoduje u ciebie KOMPLEKSY!

  "Ale oczywiście zabrakło ci odwagi,żeby się przyznać że pomysł zły nie był.Ale w sumie nic dziwnego,twoja duma by wtedy ucierpiała."

  Tutaj się muszę z tobą zgodzić. Przestraszyłeś mnie wtedy i w obawie przed tym, że możesz mnie zmasakrować swoją wiedzę (niczym JKM lewaków) wolałem schować głowę w piasek.

  "Było tak potem kilka osób było za grą z jednym napastnikiem,ty to przeczytałeś zdałeś sobie sprawę że pomysł nie jest taki zły,a potem jakby nic napisałeś że w przyszłym sezonie często będziemy grać tym systemem."

  Ty dalej o tym nawijasz , hehehe. Nie miałeś wtedy tyle odwagi, żeby mi napisać o tym wcześniej tylko teraz kiedy jest już dawno po sprawie i ja nie pamiętam jak to było.
  Przeczytałem zdania innych i stwierdziłem, że to nie jest zły pomysł?
  Wybacz, ale ja w porównaniu do ciebie nie jestem konformistą. Ty nie dość, że nie masz własnego zdania to małpujesz innych próbując robić z siebie eksperta.
  Do tego nie umiesz pisać komentarzy. Nie za mało tych akapitów?


  Kawały o Fergusonie nawet nie są śmieszne,Fergusona ja szanuje i to bardzo ale nie szanuje twojego wirtualnego świata i twoich urojeń,nigdy ich szanował nie będę.Pisanie przez tak bardzo zakompleksioną osobę jak ty o kompleksach jest co najmniej śmieszne,że święcą szukać kogoś równie niedowartościowaną jak ty.Ciągle przechwałki,nudziarski slogan,interpretacje po swojemu,zresztą błędne innych komentarzy to dowody jak bardzo jesteś niedowartościowany.

  Zresztą te ciągle docinki najpierw świadczą o tym,nigdy nie pisałem że chce być ekspertem,a ty owszem mimo że jesteś słabiutkim komentatorem,wychwalasz sam siebie pod niebiosa,mimo że nigdy nic nie wskazywało na ten wysoki poziom,który w swoim wirtualnym świecie niby prezentujesz.
  Zarzucanie mi równocześnie pisaniu głupot oraz brak własnego zdania najlepiej świadczy jaka z ciebie chorągiewka,zdecyduj się na jedną wersję a nie raz to raz tamto.Własnego zdania nie masz bo gdyby tak było,dalej byś trzymał się wersji z dwoma napastnikami ale że jesteś mięczakiem wolałeś je zmienić.To że to było dawno,nic nie zmienia zawsze można odszukać ten artykuł.

  Czepianie się moich akapitów to kolejny ze sposobów leczenia przez ciebie kompleksów,i tak ich nie wyleczysz nie dość że ogromne to nie przynosi to skutków.Komentatorem jesteś słabszym ode mnie,ciągle pisanie jaki jesteś wspaniały jest tego dowodem.Nigdy nie pisałem że jestem ekspertem,ale pajacem jak ty też nie.Zresztą jesteś tchórzem i mięczakiem bez własnego zdania,bo gdyby było inaczej pisałbyś więcej własnych komentarzy,niż czepiał się innych.

  Ale łatwiej jest krytykować innych niż mieć własny pomysł i mieć ryzyko że ktoś ciebie skrytykuje,ale taki pajac woli wybrać tą łatwiejszą drogę wysiłek intelektualny nie dla ciebie,pajacowanie owszem.
 • Vidal preferuje United?
  01.07.2014, 20:50

  [Aktualności] Vidal preferuje United?

  wielkifanMU"][quote="govou napisał:

  A kim ty jesteś żeby ciągle oceniać moje komentarze,jesteś słabym komentatorem,a wydaje ci się że posiadasz mega wiedzę,zresztą jakbyś był taki dobry,zostałbyś publicystą a nie zwykłym użytkownikiem./quote]
  Bo ja posiadam olbrzymią wiedzę, monumentalną. Na bycie zwykłym publicystą jestem po prostu za dobry, więc dla mnie status użytkownika/publicysty to i tak za mało, więc bez różnicy.
  Pogódź się z tym, że jestem po prostu najlepszy!

  govou napisał:

  Zresztą jesteś zakłamany do szpiku kości,pamiętam jak kiedyś nawtykałeś mi że chce zmienić taktykę zespołu na grę z jednym napastnikiem,by za kilka godzin napisać że w przyszłym sezonie często będziemy grać z jednym napastnikiem.Pomyślałem sobie wtedy że kolejny raz się skompromitowałeś,jak zawsze zresztą.

  Zapewne coś pokręciłeś, albo ja nie na poważnie potraktowałem twój komentarz, albo po prostu ja wcale nie byłem przeciwnikiem gry z 1 napastnikiem i tylko wymienił minusy przejścia na tę formację.
  Ale co tam...

  govou napisał:

  Zarzut braku rozumu i inteligencji świetnie pasuje do ciebie,bowiem wielokrotnie pisałem żebyś przestał oceniać moje komentarze,nic nie dał co najlepiej dowodzi jak nie grzeszysz rozumem i nigdy nie będziesz grzeszył.

  Od kiedy to nie wolno oceniać cudzych komentarzy? Chcesz ograniczyć moje podstawowe prawa, które przysługują mi jak i każdemu innemu użytkownikowi manusite?
  Kto tu jest niemądry?


  Znowu wszystko przekręcasz,wolność słowa to nie ciągle krytykowanie,naśmiewanie się z innych czy narzucanie innym swojej woli.Działasz na zasadzie albo uważasz tak jak ja albo piszesz bzdury.

  To jest właśnie,łamanie prawa wolności słowa,co robisz notorycznie,ja też mam prawo mieć swoje zdanie,a ty nie masz prawa mi go zabraniać(krytykując mnie i jasno dając do zrozumienia że ty masz rację właśnie to robisz)

  Wolność słowa wygląda tak ja mam swoje zdanie a ty swoje a nie ty masz zawsze rację,a ja mam rację tylko wtedy jak się z tobą zgadzam,więc jesteś wyjątkowo niemądry,skoro łamiesz wolność słowa,a potem oskarżasz mnie o to.

  Jeśli chodzi o grę z jednym napastnikiem,i twoje obecne stanowisko to kompromitujesz się najpierw piszesz że nie możesz przejść obojętnie wobec moich komentarzy,a teraz że nie czytałeś go na poważnie.

  Nie ma tutaj żadnej logiki,to postawa dzieciaka a nie dorosłego faceta,jak bierzesz się za krytykę to powinieneś na poważnie interpretować tekst do krytykowania.

  Zresztą ty nie napisałeś o minusach gry jednym napastnikiem,pewnie teraz udajesz że nie pamiętasz,albo faktycznie masz słabą pamięć tylko zareagowałeś stanowczo i nie chciałeś słyszeć o tym pomyśle.

  Wiec teraz nie przekręcaj,ale w sumie przywykłej do takiej postawy z twojej strony.Było tak potem kilka osób było za grą z jednym napastnikiem,ty to przeczytałeś zdałeś sobie sprawę że pomysł nie jest taki zły,a potem jakby nic napisałeś że w przyszłym sezonie często będziemy grać tym systemem.

  Ale oczywiście zabrakło ci odwagi,żeby się przyznać że pomysł zły nie był.Ale w sumie nic dziwnego,twoja duma by wtedy ucierpiała.

  Jeśli chodzi o kwestię czy jesteś najlepszym komentatorem,gdybyś był na pewno byś się z tym pogodził,wtedy twoja krytyka byłaby nawet bardziej logiczna.

  Ale nie jesteś najlepszym komentatorem i nigdy nie będziesz i musisz wreszcie nauczyć się z tym żyć,jesteś jednym z wielu użytkowników i tak już zostanie,zabawny też nie jesteś.
 • Scholes: "Widziałbym Kroosa w United"
  01.07.2014, 19:50

  [Aktualności] Scholes: "Widziałbym Kroosa w United"

  sam się kompromitujesz,skąd wiesz czy go widziałem czy nie,śledzisz mnie,znawco od siedmiu boleści.
 • Vidal preferuje United?
  01.07.2014, 19:47

  [Aktualności] Vidal preferuje United?

  Zarzut braku rozumu i inteligencji świetnie pasuje do ciebie,bowiem wielokrotnie pisałem żebyś przestał oceniać moje komentarze,nic nie dał co najlepiej dowodzi jak nie grzeszysz rozumem i nigdy nie będziesz grzeszył.

  Jeśli chodzi o twoje komentarza są tak beznadziejne że czasami z krzesła można spaść stek bzdur i głupot.Nie oceniam ich nie dlatego że są dobre,tylko że w przeciwieństwie do ciebie jestem na tyle dojrzały że nie muszę oceniać wszystkiego co mi się nie podoba ja wiem że to słabe komentarze,i poco mam je krytykować nie leczę kompleksów ja k ty żeby się czepiać ludzi.

  Zresztą jesteś zakłamany do szpiku kości,pamiętam jak kiedyś nawtykałeś mi że chce zmienić taktykę zespołu na grę z jednym napastnikiem,by za kilka godzin napisać że w przyszłym sezonie często będziemy grać z jednym napastnikiem.Pomyślałem sobie wtedy że kolejny raz się skompromitowałeś,jak zawsze zresztą.

  A kim ty jesteś żeby ciągle oceniać moje komentarze,jesteś słabym komentatorem,a wydaje ci się że posiadasz mega wiedzę,zresztą jakbyś był taki dobry,zostałbyś publicystą a nie zwykłym użytkownikiem.

 • Vidal preferuje United?
  01.07.2014, 09:49

  [Aktualności] Vidal preferuje United?

  wielkifanMU napisał:

  "za rok spokojnie możemy wrócić do LM i co nagle ci co teraz mieli by do nas nie przyjść,zmienili by zdanie,przecież to nonsens"

  przeraża mnie ten tok rozumowania... i jeszcze używanie słów których znaczeń się nie zna.

  Mówisz, że to nonsens by był gdyby piłkarz "x" nie chciał przejść do nas z powodu braku gry w LM skoro i tak w następnym sezonie do niej wrócimy, takie jest twoje zdanie!
  Tylko, że piłkarz "x" jeżeli jest np. już w najlepszym wieku do gry w piłkę na najwyższym poziomie to nie wiem czy zgodzi się ten 1 sezon bez LM usiedzieć w klubie, który w tych rozgrywkach nie gra. Dla ciebie jeżeli piłkarz "x" nie chce przyjść do United z tego powodu jego zachowanie uważasz za nonsensowne.

  Nie ogarniam, hahaha.


  a ja nie ogarniam po co ciągle mnie krytykujesz.Sam piszesz nieraz głupoty twój wywód jest żałosny,nie zrozumiałeś sensu mojej wypowiedzi ale się naśmiewasz i krytykujesz.

  Nie ogarniasz,bo wolisz krytykować a sens jest prosty bo napisałem że jeśli piłkarz teraz miałby być na tak na transfer a ostatecznie nie przyjść z powodu braku LM,to za rok tylko dlatego że wejdziemy do LM zmienić zdanie i to jest bezsensu.

  W końcu piłkarz miałby przyjść do nas na kilka lat a to
  że raz nie zagramy w LM nie powinno być najważniejsze.

  Mnie przeraża pisanie przez ciebie głupot jak ostatnio że Mata miałby grać w twojej taktyce jako skrzydłowy,ale nawet nie rozumiesz że facet się do tego nie nadaje,ale wiadomo że i tak jesteś bezkrytyczny i uważasz się za najlepszego komentatora świata.

  hahaha.
 • Scholes: "Widziałbym Kroosa w United"
  30.06.2014, 18:16

  [Aktualności] Scholes: "Widziałbym Kroosa w United"

  Jeżeli ich zakup Kroosa ma się wiązać z transferem do nas Fideo to ja jestem na tak,jeszcze jakby do tego dołożyć Depaya lub Sancheza skrzydła git.
 • Vidal preferuje United?
  30.06.2014, 17:55

  [Aktualności] Vidal preferuje United?

  Gieroj napisał:

  messengerMU napisał:

  Poza tym czemu miałby akurat nas wybrać jak my nie gramy w LM.


  Już przestańcie pieprzyć o tym, że nie gramy w LM. Jak piłkarz ma ambicje to przyjdzie to klubu który będzie powstawał z kolan i pomoże mu w wygrywaniu wszelkiej maści trofeów.

  Chyba lepiej mieć satysfakcję z tego, że niesamowicie się człowiek przyczynił do sukcesu drużyny w danej rozgrywce niżeli przyjść do gotowej maszynki i wygrywać wszystko jak leci.
  Ja rozumiem, że każdy chce osiągać najwyższe cele, ale te najlepiej smakują po wielkim wysiłku.


  Też wymiotuję tym ciągłym że nie gramy w LM,zresztą pierwszy raz od wielu lat,za rok spokojnie możemy wrócić do LM i co nagle ci co teraz mieli by do nas nie przyjść,zmienili by zdanie,przecież to nonsens.
 • Chicharito zły na decyzję arbitra
  30.06.2014, 17:52

  [Aktualności] Chicharito zły na decyzję arbitra

  Mnie zaskoczyło wczoraj zachowanie Chicharito podobnie jak jego wypowiedz.
  Rozumiem że swój swojego broni,ale w tym momencie jest zakłamany bo jeśli sędzie byłby uczciwy Pomarańczowi już wcześniej mieli by karnego oraz ten prawidłowy.Czyli mogli by wygrać jeszcze wyżej 3-1.

  A Chicharito robił jakieś miny,biegał dziwne gesty pokazywał swoją frustrację tak jakby Meksyk był bardzo oszukany.

  Kręcił się koło bramkarza,potem koło pola karnego,czepiał się sędziego.

  Naprawdę mnie rozczarował swoją podstawą,przegrywać trzeba umieć.
 • Ferdinand: "Rodgers powinien zatrzymać Suáreza"
  30.06.2014, 17:38

  [Aktualności] Ferdinand: "Rodgers powinien zatrzymać Suáreza"

  Na pewno przecież rok temu cudem go zatrzymali,niby Real trochę odpuścił ale Barca bardziej naciera o niego.Swoją droga trio Suarez,Messi,Neymar na papierze mogło by zniszczyć każdego.
 • Scholes: "Widziałbym Kroosa w United"
  30.06.2014, 17:35

  [Aktualności] Scholes: "Widziałbym Kroosa w United"

  Ja myślę że Van Gaal już nie szuka zawodników o tej charakterystyce.pewnie interesują go bardziej def.pomocnicy lub b2b.

Następny mecz

27. kolejka Premier League
07.03.2021, 17:30
Etihad Stadium, Manchester
Manchester City -:- Manchester United
Manchester City Manchester United

Tabela Premier League

lp. Drużyna M Br Pkt
1. Manchester City Man City 27 +39 65
2. Leicester City Leicester City 28 +16 53
3. Manchester United Man United 27 +21 51
4. Chelsea Chelsea 27 +17 47
5. Everton Everton 26 +6 46
6. West Ham United WHU 26 +9 45
7. Liverpool Liverpool 27 +12 43

Gorące dyskusje

Brak dyskusji

Najczęściej czytane

Brak aktualności